Unifoliate Tectona

Unifoliate Tectona

Tektona cinsi, Tik Ağacı

Tik ağacı olarak da bilinen, her türlü hava koşullarına dayanabilen, yıllarınyıpratamadığı ağaçtır.

Bu özelliklerinden dolayı ağaçların en kıymetlisidir, nadir bulunur tıpkı elmas gibi.

Tectona pergola sistemi de aynı Tik agacı gibi kendi turu içerisinde hem yuksek performansı hemde  kuvvetli yapisi ile rakiplerinden ayrilmaktadir. Genel olarak buyuk alan kapamalarinda kullanılmaktadır. Restaurant, otel ve kurumsal zincir magazalar icin ideal pergola sistemidir.

  • Ray profile ebatı: 120 mm X 160 mm X 3mm
  • Oluk profili ebatı: 207 mm X 150 mm X 3mm
  • Ön taşıyıcı profil ebatı : 113 mm X 140 mm X 3mm

Tectona on tasiyici profil yapisinda ki oval hatları ve oluk profilinin icine gizlenen oval hatlar ile zarif gorunumun yanında yenilikci bir yapı taşımaktadır. Cift fitil kanallarına sahip  kris profilleri ozel tasarımlarının sagladıgı avantaj dolayisı ile 10 metre tek parca halinde calışabilir olarak tasarlanmistır.

Aydınlatma sistemi olarak 2 ceşit aydinlatma tercihi arasında tercih te bulunabilirsiniz. Bunlardan biri 3 watt spot aydinlatma, ikincisi ise 8 watt linear aydinlatma sistemidir.Linear sistemler hem yogun isiklandirma hemde tasiyici profillerin icine gomulen yapisi ile gayet sik ve gozalicidir.

Motor sistemleri ve yan aksesuarlarinin tamami Somfy markadir. Fransiz urunu olan motor markasi dunyanin en iyi motor sistemleri ureticisi olarak kabul edilmektedir.

Ray kanallarinda urunlerin saglikli bir sekilde acilip kapanmasini saglayan triger halati dedigimiz sistemler mevcuttur. Bu halat sistemleri almanya dan ithal edilmektedir.

Kumasin hareketinin devamliligini saglayan ve kumasin baglantisinin ana hatti olan tasiyici arabalarda ise 10 tekerlekli bir araba sistemi kullanilmistir.